ROLETY A ŽALUZIE – ROLLEX INTERIER

Dlouhodobě a úspěšně na trhu

Nabídka stínících doplňků na trhu je velmi široká. Firma Rollex Interier nabízí kvalitní rolety a žaluzie od tradičního českého výrobce stínící techniky, jednoho z největších české republice. V oboru působíme úspěšně již více než 20 let, máme za sebou tisíce realizovaných zakázek a spokojených zákazníků. Naším cílem jsou kvalitní produkty a práce za rozumnou cenu.
Máme sídlo v Plzni a působíme tedy především v plzeňském kraji. Provádíme kompletní realizace zakázek na míru, nezávazné zpracování poptávky zdarma, zaměření, montáž, dopravu, poradenství a záruční i pozáruční servis.

Široká nabídka produktů

Nabízíme veškerou vnitřní i venkovní stínící techniku. Venkovní žaluzie a rolety, markýzy, látkové rolety do oken, látkové rolety den a noc, horizontální žaluzie klasické i žaluzie do plastových oken, dřevěné žaluzie, vertikální žaluzie, plisované žaluzie, rolety a žaluzie do střešních oken, sítě proti hmyzu a další. Firma Rollex interier je také autorizovaný prodejce střešních oken a doplňků Velux.
Naši nabídku a sortiment neustále rozšiřujeme a sledujeme poslední trendy v oblasti, v které působíme.

Nabídka výhodně online

Našim zákazníkům nabízíme už několik let nakoupit produkty online za výhodné ceny. V našem přehledném eshopu se stínící technikou můžete zakoupit všechny námi nabízené produkty. Žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, apod.
Náš internetový obchod se snaží vycházet zákazníkovi maximálně vstříc. Zboží doručíme kamkoli po české a slovenské republice. Běžně zakázky doručujeme do 7 pracovních dnů, nejdéle do 14 dnů od objednávky. Pokud objednáte zboží nad 4000 korun, je doprava po celé české republice a slovenské republice zdarma. Jinak běžně účtujeme dopravu za 150 korun. Podle velikosti objednaného zboží využíváme přepravní společnosti Geis Parcel a Česká pošta. Platit můžete online přes zabezpečenou platební bránu Go Pay, nebo bankovním převodem či na dobírku.
Nákup online je rychlý a především levný. Na několik kliků snadno sestavíte váš produkt. Zadáte rozměry, vyberete barvu, vidíte cenu a můžete dokončit cenu.
Nabízíme přehledné návody na zaměření a montáž, pokud potřebujete poradit, můžete nám zavolat či napsat email. Na požádání zdarma zašleme vzorky látek.

Prodej náhradních dílů

Pro naše produkty zajištujeme prodej náhradních dílů. Můžete u nás objednat náhradní díly pro látkové rolety, horizontální a vertikální žaluzie, ale také venkovní rolety, venkovní žaluzie a další stínící doplňky.

Naše weby

Podívejte se naše webové stránky www.rollex-interier.cz, nebo si prohlédněte nabídku našeho internetového obchodu na www.zaluzie-rolety.com.