S výběrem nejen sušičky a pračky vám poradí portál Arecenze.cz

Určitě se vám to už stalo, porouchala se vám pračka, lednička či sporák a potřebovali jste za něj rychle najít vhodnou náhradu. Od vašeho posledního nákupu se ale na trhu ledasco změnilo a vy najednou nevíte, co a jak vybrat. Právě proto je tu portál Arecenze.cz.

Tento web se zaměřuje na výběr a testování všemožných produktů a služeb. Kromě klasických velkých domácích spotřebičů zde najdete také porovnání elektroniky, sportovního vybavení, kuchyňských a domácích pomocníků a mnoho dalšího. Ke každému z více než 380 témat je navíc zpracován článek Jak vybrat. Najdete v něm vše potřebné, od popisu fungování, přes parametry až po cenové kategorie a užitečné tipy. S takovým nákupním rádcem je výběr toho správného produktu hračka.

Produkty jsou vybrány s velice profesionálním přístupem. Všechny zveřejněné parametry a informace pochází z oficiálních zdrojů jako jsou webové stránky výrobců, návody, energetické štítky a další důvěryhodné informační kanály.

Mezi ty nejpopulárnější srovnání patří praček a sušiček. Jedná se o velké domácí spotřebiče, které jsou pro domácnost často významnou investicí a je proto potřeba dbát při jejich výběru zvláštní opatrnosti. V porovnání najdete všechny důležité parametry jako je energetická účinnost, spotřeba jednotlivých energií, ale také funkce, hlučnost a rozměry.

Ke každému srovnávanému produktu si můžete přečíst shrnující recenzi, která uvádí parametry do kontextu současného trhu s daným zbožím. Jednoduchým proklikem se dostanete na stránky cenového srovnávače, který vám nabídne nejlepší dostupnou cenu. Pořízení daného výrobku je pak otázkou několika kliknutí a vyplnění doručovací adresy.

Zvláštní místo má také porovnání služeb. V několika kategoriích jsou porovnávány online služby, které jsou v současné době na internetu populární. Při jejich testování vycházíme jak z oficiálních stránek a obchodních podmínek, tak vlastní zkušenosti.