Servis výpočetní techniky, aby vše fungovalo

Nejste spokojeni s chodem Vaší počítačové sítě a nechcete přitom utrácet mnoho peněz za stálého IT pracovníka? Potřebujte rychlé opravy počítačů, které vyřeší problém v nejkratším možném termínu? Využijte takzvaný outsourcing výpočetní techniky, neboli externí správu Vašeho IT prostředí odbornou společností. O výhodě snížení výdajů za stálého zaměstnance jsme již hovořili, ovšem tím výčet bonusů rozhodně nekončí. Externí servis výpočetní techniky totiž přinese naprostou stabilitu do fungování počítačů. Již žádné kolabující PC, nebo zavirované počítačové sítě.

Co nabízí outsourcing IT

Ptáte se, jak tohoto optimálního stavu externí společnost docílí? Základem je unikátní technologie nonstop analýzy Vaší počítačové sítě. On-line monitoring přináší možnost předcházet veškerým problémům, a tak poskytnout klientovi uživatelsky naprosto bezproblémové IT prostředí. Již se proto nebudete strachovat o cenné informace uložené v počítači a bát se výpadků, které mažou rozdělanou práci. Shrňme si kompletní nabídku externího servisu výpočetní techniky:

  • snížení výdajů za stálého zaměstnance
  • dokonalá podpora uživatelského prostředí
  • poradenství a konzultace
  • administrace pomocí moderních IT technologií
  • odborné opravy počítačů
  • možnost implementace informačního systému Microsoft Dynamics
  • pravidelné kontroly

Komu svěřit administraci počítačové sítě?

Nepopiratelné výhody plynoucí ze spolupráce s externí IT společností Vás mohou výrazně zvýhodnit před ostatními, neboť se již budete moci věnovat pouze své hlavní činnosti a kompletní servis výpočetní techniky svěřit specialistům. Kdo jsou ovšem specialisté, kteří Vám garantují kvalitní administraci počítačové sítě? Kladné reference klientů hovoří pro společnost Artex informační systémy. Nejen že disponuje moderními IT technologiemi, ale též týmem profesionálních pracovníků. Navíc nabízí cenově zajímavé balíčky služeb, které se odvíjejí pouze od předem dohodnutého počtu počítačových stanic. Proto se Vám žádný měsíc nestane, že by výdaje za servis výpočetní techniky byly vyšší. Chcete-li se dozvědět o těchto službách více kontaktujte Artex.

Nejen opravy počítačů

Porouchal se Vám počítač v tu nejnevhodnější chvíli? Zákon schválnosti je neúprosný. Ovšem využijete-li odborné opravy počítačů od společnosti Artex, bude problém rychle a dlouhodobě odstraněn. V Artex totiž sázejí na kvalitní servis, který se postará o to, aby Vaše PC fungovalo ještě po dlouhou dobu. Žádné kosmetické úpravy, ale důkladná oprava, která odhalí všechny neduhy softwaru i hardwaru. Součástí opravy počítačů je také doporučení vhodných programů pro lepší zabezpečení. Pakliže Vaše PC postihne větší kolaps, nabízí Artex možnost celkové revitalizace, tedy zakoupení a montáž hardwaru a aktualizace softwaru. Důvěřujte servisu výpočetní techniky a správě počítačové sítě, které Vám přináší opravdový IT odborníci.