Splněné novoroční předsevzetí

Uvědomoval jsem si už pěknou řádku let, že náš dům není moc hezký a potřeboval by opravit. Byl to upřímně děs…

Přiznám se, že má žena již dlouho naříkala, že potřebujeme novou střechu, okna a další věci. Já to ale vždy přešel. Nebylo moc peněz, muselo se na opravu našetřit. S novým rokem jsem si tehdy dal předsevzetí, že tento rok něco opravím – volba pak padla na střechu. Ta to fakt už potřebovala jako sůl.

Dům nebyl nejmladší, žilo se v něm již po několik generací, takže si umíte představit, v jakém stavu byl. Začal jsem se ptát po známých, aby mi doporučili dobrou a levnou střechu. Tyhle dva přívlastky se ale příliš neshodovaly, pár tipů jsem ale i tak dostal, do firem zavolal a po přemýšlení o pro a proti jsem se rozhodl pro Capacco a jejich plastovou střešní krytinu. Vše v utajení před manželkou, kterou jsem chtěl svým krokem mile překvapit. Mezitím jsem už potřebnou sumu našetřil na svém vlastním účtu (každý máme svůj pro jistotu, kdyby se jednomu z nás něco stalo).

Když se pak před našimi dveřmi objevili dělníci, žena byla v šoku a já jí jen s úsměvem políbil na tvář a řekl jí „Překvapení!“

Nejdříve mě chtěla zabít. Byla naštvaná, že jsem jí nic neřekl, ale když jsem jí na notebooku ukázal, jak zhruba bude vypadat naše nová střecha, byla nadšená. Netušila, že jsem na to byl schopen našetřit. Cena jí přišla celkem dobrá, i když z faktu, že je krytina z plastu, byla zpočátku skeptická. Když si ale pozorně pročetla webové stránky a zjistila, že se vlastně jedná o ekologickou krytinu, která je navíc lehká, prakticky bezúdržbová a k tomu i pěkná a dle informací stálobarevná, byla ráda, že jsem zvolil právě firmu Capacco s. r. o.