Spodní luxusní prádlo WAU

spodní luxusní prádloSpodní luxusní prádlo

Narozeniny mé přítelkyně se blížily a já stále nevěděl, co jí koupit, čím jí překvapit, ohromit. Historie mých dárků byla bídná a stále se opakující, kytka, šampon na vlasy, šperk.  Chtěl jsem vymyslet něco, co by opravdu nečekala, něco co by ji dostalo, něco co by poukázalo na to, jak moc jí mám rád. Bohužel nic mě stále nenapadalo. A pak, když jsem koukal na MTV, na hudební klipy, náhle to tu bylo. Spodní luxusní prádlo. Ano, spodní, luxusní prádlo!  Hodně luxusní!  To je ono. To je nápad. To jistě ještě od nikoho nedostala!

Spodní luxusní prádlo se ukázalo jako velmi úspěšný dárek, ale nebudu předbíhat. Koupit spodní luxusní prádlo však nebylo jen tak. Jelikož jsem líný, otevřel jsem laptop a napsal do vyhledávače „Spodní luxusní prádlo.“ Vyjelo mi mnoho e-shopů a všechny nabízely spodní luxusní prádlo. A tam nastal problém. Dozvěděl jsem se, že spodní luxusní prádlo nejsou jen kalhotky a podprsenka, jak jsem si myslel, ale asi 50 druhů zboží. To vše je spodní luxusní prádlo.

Hledat a najít to pravé spodní luxusní prádlo mělo i své plusy a výhody. Spodní luxusní prádlo bylo ukazováno a předváděno, nabízeno na polonahých, štíhlých a velmi sympatických modelkách, takže to byla velmi příjemná práce. Občas jsem se sice přistihl, že spodní luxusní prádlo není to, na co zrovna koukám, ale byl jsem doma sám a tak jsem byl klidný. Zvláště mne zaujalo spodní luxusní prádlo, které už snad nebylo spodním prádlem v tom pravém slova smyslu a víc toho bylo vidět, než aby plnilo funkci zakrytí.  Uvědomil jsem si, že ženy v tomto svůdném, erotickém spodním, luxusním prádle jsou více sexy, než zcela nahé, rozcapené. Má to náboj, tajemství.  Proto doporučuji obecně mužům, aby místo porno stránek navštívili nějaký e-shop se spodním prádlem. Budou překvapeni a víc vzrušeni z žen, jež předvádějí spodní luxusní prádlo.

Výběr byl ohromný. Látky, střih, styl, značka. Mohl bych tam vybírat celý den. Ale pak mě zasáhla jedna z modelek. Byla tak krásná. Na sobě měla skvěle střižené, barevné a sedící jak jinak spodní luxusní prádlo. Přistihl jsem se při myšlence, že bych ji to spodní luxusní prádlo chtěl svlékat. Strhat z ní ty hadříky.  Mohla za to ta modelka, nebo to úžasné spodní luxusní prádlo?

To jsem pak vybral a koupil přes E-shop. Snad to ve mně vyvolá podobné pocity, i když ho na sobě bude mít má přítelkyně. A až ji ho svléknu, můžu si představovat to modelku. Ale to je tajemství, nikomu to neříkejte.

Pamatuji si všechny reakce mé přítelkyně, když ode mne k svátku, k narozeninám, k Vánocům, či jen tak dostala a rozbalila mé dárky.  Ale upřímně, po rozbalení tohoto dárku byla skutečně nadšená. Žádná přetvářka, milý usměv, vyloženě čisté nadšení a radost! Spodní luxusní prádlo zvítězilo a předčilo takové dary jako zlato, stříbro, kytka.

Večer jsem si pak vyzkoušel to spodní luxusní prádlo stáhnout.  Takže to byl i dárek pro mě. A nejlepší dárek je radost z obdarování a udělat i radost sobě, ne? Spodní luxusní prádlo to splnilo beze zbytku.