Spolehlivý a moderní materiál okenních parapetů

Zákazníci si mohou dobře vybrat v e-shopu firmy INTERMEN s.r.o., která má v nabídce jak vnitřní, tak i venkovní parapety. Při výběru a nákupu parapetů se vyplatí důsledná pozornost. Nabídka nejkvalitnějších doplňků k vašim oknům zahrnuje i často vyhledávané hliníkové parapety, které jsou nabízeny v ekonomicky výhodné variantě CLASSIC nebo ve třídě EXCLUSIVE pro náročnější zákazníky. Důležitou součástí každého bytového, ale i průmyslového objektu jsou okenní parapety. U specializované firmy si můžete objednat kvalitní parapet v různém provedení a v odlišných cenových relacích.

Svým oknům jen to nejlepší

Sháníte-li venkovní okenní parapet, naleznete v nabídce spolehlivé parapety, které výborně odolávají špatným povětrnostním podmínkám i rezivění.

V e-shopu za výhodnou cenu pořídíte i vnitřní PVC parapety, k jejichž přednostem patří vysoká odolnost vůči mechanickému poškození a dlouhodobá životnost (bez nutnosti nátěrů a oprav). Pořídit si v e-shopu můžete například venkovní hliníkové parapety, které vynikají lehkostí, barevnou stálostí i úzkou tepelnou roztažností. V internetové prodejně je možné objednat také speciální přípravek na čištění hliníkových parapetů (emulzi na hliník).