Stavební a obchodní firma Experior s.r.o., Zábřeh

Plánujete stavět? Chystáte opravy, zateplení nebo kompletní rekonstrukci? Využijte služeb společnosti Experior s.r.o., která působí zejména na Moravě. Stavba, oprava, modernizace i natěračské práce se mohou laikům velmi snadno prodražit. Pokud chcete kvalitu za dobrou cenu, zvolte si Experior s.r.o.

Stavební firma Experior s.r.o. působí na trhu již od roku 2000. Do jejího sortimentu služeb patří stavební činnost a revitalizace domů postavených panelovou technologií, malířské práce a další speciální činnosti. Kromě zděných domů realizuje i dřevostavby a sruby. Dřevostavby dnes velmi často nahrazují cihlové domy. Jsou lépe izolované, cenově výhodné a jejich stavbu je možné realizovat skoro za každého počasí. Sruby jsou spíše rekreační záležitostí, hodí se do chatových osad i do hor. Stavební práce společnosti Experior s.r.o. zahrnují realizaci samotné stavby, přestavby nebo dostavby, odstranění staveb, opravy, zateplování nebo rekonstrukce rodinných domů. Dále se může jednat například o opravy balkónů nebo lodžií.

Stavební firma Experior s.r.o. nabízí své služby běžným obyvatelům, podnikatelským subjektům i veřejným institucím. Pro ty může být zajímavá například nabídka revitalizace panelových domů nebo opravy památkově chráněných objektů. Bytová výstavba je realizována především v regionu Olomoucko.

Proč si vybrat právě Experior s.r.o.?

Jedná se tradiční společnost, která již řadu let představuje špičku ve svém oboru. Během doby svého působení získala mnoho referencí. Zakládá si na komunikaci se zákazníky a snaží se maximálně vyjít vstříc jejich přáním a požadavkům. Odvedená práce je v té nejvyšší kvalitě a za dobrou cenu. Mezi nejžádanější služby patří zejména stavby na klíč v regionu Olomoucko, které zahrnují kompletní stavební servis. Vyhledávané jsou i malířské a natěračské práce nebo rekonstrukce rodinných domů.