Stěhování je dobré svěřit profesionálům

Každý řemeslník musí pracovat s osvědčenými materiály. Někdy se ale vyplatí vsadit na novinku.

Celý život se věnuji řemeslu, jsem pokrývač a má práce mě velmi baví. Za zhruba 30 let kariéry jsem již vyzkoušel nespočet materiálů střešních krytin. Některé se mi osvědčily a používám je dodnes, jiné se na trhu kvůli nepraktičnosti nebo nízké kvalitě prakticky ani neohřály a už je stahovaly z prodeje. Každopádně shrnu-li mé zkušenosti, z 99 % se mi nevyplatilo sázet na novinky, takže jsem se vždy velmi brzy vrátil k běžným materiálům.

Zbývající procento zaujímá plastová střešní krytina Capacco. Jediný výrobek, se kterým jsem byl spokojen již od počátku jeho používání. Proč? Vzhledem k její lehkosti a tvárnosti se velmi dobře pokládala. Kromě novostaveb jsem ji mohl použít i na rekonstrukce, aniž bych musel čekat na zesílení krovu. Tato střešní krytina má jednu velkou výhodu, a to absolutní bezúdržbovost, vysoká odolnost proti jakémukoli druhu poškození i biologické degradaci a zároveň její vzhled. Vypadala totiž úplně jak břidlice, ale za nesrovnatelně nižší cenu.

Když jsem plastovou krytinou Capacco pokryl první střechu, nemohl jsem té dokonale imitaci modrého kamene uvěřit nejen já, ale i mí přátelé pokrývači, kteří nemají tolik odhodlání riskovat a vsadit na novinku. Když jsem jim pak řekl, jak snadno a rychle se krytina pokládala, začali ji svým klientům také nabízet. Oproti mně, měli před první samostatnou zkušeností s krytinou navíc výhodu, že jim mohli ukázat, jak krytina vypadá položená, a to na domě, který jsem pokrýval já. Takže se nepustili do neznámého a hned od začátku věděli, co mohou nabídnout. A já jsem velmi rád, že jsem jim v tom mohl pomoci.

Plastovou krytinu Capacco bych doporučil každému i dnes, což se o ostatních produktech tohoto typu říct nedá. Totéž platí také pro mé přátelé pokrývače a klienty, spokojené vlastníky plastové krytiny Capacco, kterých je nespočet. Pokud mezi ně chcete patřit i vy, navštivte webové stránky www.capacco.cz, kde se dozvíte více jak o produktu, tak společnosti Capacco spol. s r.o. i zkušenostech klientů firmy.