Truhla jako originální dárkové balení

Originalita u dárkových balení není příliš obvyklá. Pokud chcete darovat alkohol, ale nechcete předávat jen samotnou flašku, nejspíš sáhnete pod dárkové kazetě, která jako doplněk bude obsahovat například skleničky. Pro mix jídla a pití je pak standardem dárkový koš, ale předávat jej chlapovi, ověšený mašličkou, zrovna dvakrát stylově nevypadá.

Dárkový koš není pro chlapy

Dárkové koše jsou dlouhodobě populární volbou, jak někoho obdarovat a nic přitom nezkazit. Jídlo a pití ocení všichni, nikoho tím neurazíte a sami sobě ušetříte spoustu času s vymýšlením vhodného dárku. Nevýhodou je však ona nízká kreativita i to, že předávat chlapovi košíček s mašličkou je tak trochu divný.

V přemíře všednosti může vyniknout dárková truhla, která nejen že zastíní ostatní již svým vzhledem, ale je navíc doplněna o nevšední zážitek ze samotného rozbalování. Tak jako do pořádné truhly je i zde potřeba trochu síly a s přiloženým páčidlem se ke svým dobrotám dostat. Kromě dobrot lze navíc do bedny vložit osobní vzkaz a tím dárek udělat osobnějším.

Truhla podle chuti

Na výběr je hned několik variant podle toho, co dárkové truhle dominuje. Pro milovníky rumu je to truhla Diplomático, dále pak Don PAPA, Jack Daniels, nebo truhla s vínem Chardonnay či Pálavou.

A co je obsahem takové truhly? U varianty Don PAPA je zde lahev tohoto rumu, doplněná o spoustu dobrot, které k němu můžete přikusovat. Například několik balení Vineco Rillettes s bažantím, jelením, či masem z divočáka. Dále pak pistácie, rozinky s jamajským rumem nebo hořká čokoláda Sao Tomé.

Objevte i zbylé varianty a vyberte nevšední dárek na www.bombabox.cz.