Úklid Praha

Od malička jsem byla vychovávaná k udržování čistoty a pořádku v domácnost. Maminka mi vštěpovala že čistá a udržená domácnost je jedna ze základních povinností každé hospodyňky. Její moudrosti jsem čerpala a rozhodla jsem se je aplikovat i ve svém rodinném životě. Ovšem ošklivě jsem narazila, můj smysl pro pořádek totiž nikdo z rodiny nesdílí.

Dokonce mi říkají že jsem se svými přehnanými nároky otravná. Já ovšem jen chci aby u nás doma bylo hezky to je celé a sama na to nestačím a proto aktivizuji rodinu. Jak jsem ovšem říkali, moje rodina to je samý lenoch a proto aby se vyhnuli povinnostem udělali něco co jsem opravdu nečekala. Na plánovaný předvánoční úklid totiž pozvali úklidovou společnost.

Úklid Praha

Firmu pana Pechoče – úklid Praha jsem si vyhledala na internetu, abych zjistila co od nich mohu zhruba očekávat. Reference vypadali slibně, přesto jsem nevěřila tomu, že by někdo dokázal u nás doma uklidit takovým způsobem, abych byla spokojená. Vždyť přece každý máme jiný vkus a určité zaběhlé postupy, podle kterých úklid provádíme.

Za tři dny k nám dorazily dvě velice milé a sympatické uklízečky. Poté, co jsem jim vysvětlila, jak vypadá naše situace a s čím konkrétním bych potřebovala pomoct, neváhali ani chvilku a všechny mé přání začali plnit. Prováděli mytí oken, čištění koberců, praní, žehlení, vytírání podlahy a utírání prachu. Vypadalo to, že je práce dokonce i baví. Během toho jsem si s nima celou dobu povídala a slečny byli opravdu milé a sdílné.

Ani jsem se nenadála, uteklo pár hodin a já měl perfektně čistou domácnost, téměř jako bych jí uklízela já sama :). Slečnám jsem mockrát poděkovala a ocenila jejich snahu. Samozřejmě jsem jim i slíbila, že je před panem Pechočem vynachválím. A tak jsem i splnila. Manžel a rodina byli taky rádi, protože jsem na ně přestala být tak zlá, protože úklidovou firmu si teď objednáváme každých 14 dní. A můžu říct že je to fajn mít o starost míň :).