Vybavte si Váš domov plovoucí podlahou, židlemi a zahradním nábytkem

Zahradní nábytek Vám poskytne možnost trávit více času pobytem v zahradě, kde se můžete v klidu relaxovat či příjemně posedět s přáteli i rodinou.

Venkovní ratanový zahradní nábytek bývá často vyroben z umělého ratanu, aby vydržel i nepříznivé počasí. Je často nazýván jako nábytek wicker. Tento ratanový nábytek vyniká svou vysokou kvalitou, trvanlivostí, komfortem, zajímavým designem a snadnou údržbou. Lze jej dát jak na zahradu, tak může zdobit i Váš interiér.

Firma Ratan Duo navíc dodává nábytek z umělého ratanu i do hotelů, restaurací, kaváren, penzionů i barů. Vybrat si můžete z nevšedních luxusních sedacích souprav i zahradních souprav, u kterých si designéři opravdu dali záležet na kombinaci vzhledu s praktičností.

Sháníte do kuchyně nové jídelní židle? U firmy Belterra můžete vybírat mezi židlemi z bukového a dubového masivu, k mání jsou také čalouněné anebo celodřevěné židle, dále trendové plastové, kvalitní restaurační a barové židle. V nabídce najdete širokou škálu potahových látek, koženek i kůže. Můžete si také vybrat moření ze vzorníku anebo dle Vašeho vzorku. Firma Belterra se zaměřuje zejména na vybavení domovů, restaurací a hotelů.

Neméně důležitou součástí vybavení domu je kvalitní podlaha. V současné době jsou čím dál více oblíbené plovoucí podlahy. Vybrat si můžete třeba značku Parador, Meister, Egger, Balterio a další. Vybraná podlaha u firmy DEOKORK Vám přijde do 7 dní. Při objednávce nad 15.000 Kč je doprava zdarma.