Výkonné sekačky Hecht za 500 Kč na týden

Potřebujete posekat, ale nemáte peníze na novou sekačku? Máme pro vás řešení v podobě půjčovny sekaček. Obraťte se na společnost AKIS v Pardubicích ještě dnes. Nabízíme půjčovnu sekaček za lákavé ceny. K dispozici je vám např. model Hecht 5530 XR za 500 Kč na týden.

Model 5530 XR vás nezklame

V nabídce půjčovny sekaček vám doporučujeme zejména benzínovou rotační sekačku Hecht. Ta disponuje rychlostí pojezdu 2,9 km/h, nastavitelnou rukojetí a motorem Briggs & Stratton series 625 o výkonu 5 HP a obsahu 190 ccm. No řekněte, není sekačka Hecht 5530 XR skvělá? Výšku sečení si navolíte od 25 do 75 mm. Tak na co ještě čekáte, půjčovna sekaček Hecht za lákavé super ceny je tu pro vás!

Využijte i půjčovnu svářeček

Společnost AKIS však pronajímá všelijaké nářadí a techniku. Vybrat si můžete sekačky, elektrocentrál i svářečky. Půjčovna svářeček nabízí svářečky od 80 Kč na 4 hodiny. Prohlédněte si sekci půjčovna svářeček na našem webu. Zde naleznete svářečky na plasty o výkonu 650 W, která má otočný regulační knoflík, díky kterému nastavíte teplotu v rozmezí 180 – 280 stupňů. Tápete ve výběru toho správného stroje? Neváhejte a kontaktujte nás. Naši specialisté vám zaručeně poradí.