Výroba plastových dílů pro průmysl

Společnost Plastoma se již dlouhé roky úspěšně zabývá zakázkovou výrobou plastových dílů. Vyrábíme díly pro všechny odvětví průmyslu. Námi zpracované plastové výlisky využívají společnosti jako ABB, Wavin Group či A.RAYMOND.

Vsaďte na více jak 20 let zkušeností

Kompletní výroba dílů probíhá přímo v našem závodě. Zajistíme vše od počátečního návrhu, přes přípravu forem až po samostatné lisování plastů. Pro doplnění nabízených služeb zajišťujeme také i montáže celých sestav. Celá výroba pak podléhá normě pro kvalitu ISO 9001:2009.

Kromě lisování nabízíme i výrobu dílů formou vstřikování plastů. Zajišťujeme zastřikování kovových dílů, polosestav, závitových trnů a také izolovaných vodičů. Zpracováváme všechny běžně používané materiály, ale jsme vybaveni i pro práci s teplotně odolnými materiály jako PES a PEI.

Kompletní služby od výroby až po dopravu

Sériově vyráběné díly podléhají pečlivé výstupní kontrole, díky které můžeme garantovat vysokou kvalitu výrobků. Pro maximální spokojenost zákazníků zajišťujeme také kompletní logistický servis, který se stará o to, aby byly splněny všechny požadavky při minimálních nákladech.