Výšivky na textil za příznivé ceny

Chcete aby Váš textil vypadal reprezentativně i po mnoha letech? Výšivka na textil je pro vás jednoznačnou volbou! Textilní výšivkaje vhodná především na motivy menších rozměrů. Jsme přímí výrobci a nikoli zprostředkovatelé služeb. Naše technologické vybavení umožňuje i výšivky na netradiční textil.

výšivky na textil

Výšivky na textil s kvalitou odrorníků

Výšivka na textil je nedílnou součástí textilní reklamy produkce. Dokážeme kapacitně pokrýt nároky českého i zahraničního trhu. Díky rychlé produkci a automatizovanému provozu jsem schopni dodat výšivky na textil za skvělé ceny při zachování kvality služeb na nejvyšší úrovni. Vyrobíme pro Vás více než jen standardní výšivky, ale i nášivky a textilní aplikace či kombinace výšivky s potiskem a dalšími technologiemi.
Chcete aby Váš textil vypadal reprezentativně i po mnoha letech? Výšivka na textil je pro vás jednoznačnou volbou! Textilní výšivkaje vhodná především na motivy menších rozměrů. Jsme přímí výrobci a nikoli zprostředkovatelé služeb. Naše technologické vybavení umožňuje i výšivky na netradiční textil.

Kvalitní výšivky na textil

Díky dlouholeté zkušenosti, nejmodernější stroje na textilní vyšivku , vysokou kapacitu strojového parku a on-line propojenou výrobu. Vaše zakázky realizujeme v krátkých časových intervalech, při nejvyšší výsledné kvalitě a to vše za velice příznivé ceny. Našim partnerům nabízíme opravdovou důvěru a progresi v reklamním textilu. Nejžádanějším textilním produktem je potisk triček, který jsme schopni vyrobit na kvalitní reklamní textil od více jak 39ti světových výrobců textilního zboží. Můžete si vybrat z více jak 350 druhů pánských, dámských či dětských triček v mnoha kvalitách materiálu a také až v 61 barevných odstínech.
Trička s potiskem jsou nejvděčnějším textilním dárkem za příznivou cenu, které udělá radost naprosto každému, jelikož lidé oblečení nosí a ještě dlouhá léta budou. Navíc nošením, dochází k rychlému opotřebení a tudíž nikoho nemůže urazit, že má mnoho triček a navíc pokud jsou kvalitní pestrých barev a ještě lépe s hezkým kvalitním potiskem, který se nesepere po prvním vyprání.