Zabezpečte si majetek před dovolenou

Cestování je vaším koníčkem? Máte však vždy strach o svoji domácnost? Přemýšlíte, jak nejlépe zabezpečit váš dům či byt v době vaší nepřítomnosti? Už se nemusíte strachovat, obraťte se na společnost PCO VIDOCQ. Poskytujeme bezpečností služby pro ochranu osob i majetku. Užijte si dovolenou i díky nám.

Nemějte strach o sebe ani o majetek

Základem je Pult centrální ochrany, díky kterému neustále sledujeme hlídané objekty. Pakliže by se v objektu stalo něco podezřelého, ihned bychom zasáhli. Mezi naše služby patří i poradenská činnost v oblasti zabezpečení majetku nebo projektování slaboproudých zařízení. Využijte naše bezpečností služby i vy!

Bezpečnostní agentura plně k dispozici!

Svěřte se do našich rukou, jsme tu pro vás již od roku 1991. Už nám věří a svěřuje svůj majetek mnoho spokojených zákazníků, staňte se jimi i vy. Bezpečnostní agentura VIDOCQ vás zaručeně potěší. Minimalizujeme vznik škod, zvyšujeme ochranu majetku a osob, zajišťujeme i prodej, montáž a servis kompletních zabezpečovacích systémů. Tak na co ještě čekáte, kontaktujte nás a mějte kidné spaní.