Záclonové kolejničky

Také v těchto parných dnech zápasíte se závěsy a snažíte se ve Vašem bytě vytvořit sebemenší stín? Zasekávají se závěsy na starých kolejničkách a vypovídají svoji službu? Je ten správný čas pořídit si nové! Záclonové kolejničky přímo na míru Vám přináší firma URBÁNEK – specialisté na stínící techniky. Prohlédněte si náš široký sortiment záclonových kolejniček na e-shopu urbanek-ul.cz.

Kvalita záclonových kolejniček

Záclonové kolejničky, které najdete v katalogu firmy URBÁNEK, vynikají svojí kvalitou a dlouhou životností. U každého typu kolejničky si můžete vybrat barvu (nejčastěji bílou a šedou), typ montáže (na strop nebo stěnu) a způsob ovládání (ruční, provázkové). Záclonové ALU kolejničky vždy dodáváme na míru podle přání zákazníků. Kolejničky jsou designově propracované a hodí se proto do každého interiéru.

Záclonové kolejničky od URBÁNKA

Zaujala Vás naše nabídka a chtěli byste záclonové kolejničky pořídit? Není nic snazšího, než navštívit náš internetový obchod urbanek-ul.cz od firmy URBÁNEK – Bytové doplňky a objednat si kolejničky, které Vám budou vyhovovat. Pokud bydlíte v Ústí nad Labem nebo Vaše kroky vedou do tohoto severočeského města, můžete si vybrat záclonové kolejničky přímo v naší prodejně, kterou najdete v ulici Emy Destinové 2.

Kolejničky na záclony Vám navíc nabízíme za bezkonkurenční ceny!