Záclonové tyče

Hledáte praktický a zároveň designově vytříbený způsob zavěšené záclon? Chtěli byste si sami sestavit kompletní garnýže? Všechny tyto požadavky bezezbytku splňují záclonové tyče, které Vám za atraktivní ceny přináší firma URBÁNEK! Kompletním portfoliem stínící techniky můžete listovat v internetovém obchodě urbanek-ul.cz nebo přímo v naší kamenné prodejně, která se nachází v Ústí nad Labem.

Jak vybrat záclonovou tyč?

V případě, že jste se rozhodli pro záclonovou tyč, měli byste v první řadě znát rozměry Vašeho interiéru, aby záclonová tyč ideálně zapadla do okenního rámu. Záclonové tyče Vám dodáváme v několika rozměrech a v případě Vašeho přání je možné tyč přizpůsobit Vámi požadovaným rozměrům. Na tyč si rovněž můžete vybrat z několika typů koncovek. Ani v barevném provedení se fantazii meze nekladou!

Záclonové tyče na míru

Máte konkrétní představu o záclonových tyčích, ale nenašly jste je v našem katalogu? Sdělte naší profi firmě Urbánek – bytové doplňky své specifické požadavky a my Vám záclonové tyče vyrobíme přímo na míru! Navíc Vám garnýže, tyče a další stínící techniku zaměříme v Ústí nad Labem ZDARMA, mimo Ústí pak dle dohody, ale vždy za atraktivní ceny!

V současné době máme záclonové tyče v akci! Více informací na urbanek-ul.cz!