Žaluzie do každé domácnosti

Když se řekne žaluzie, myslí se obvykle soustava horizontálních nebo vertikálních lamel, stínících nějaký otvor, nejčastěji okna. Jsou používány také ke stínění interiérů, průduchů klimatizace a chladičů, nebo pro regulaci průchodu světla oknem. Pro stínění světla se nejúčinnější osvědčilo umístit žaluzie vně okna.
Žaluzie mohou být vyráběny z různých druhů materiálů,jakými jsou kov, látky nebo dřevo. Vertikální žaluzie jsou často látková, horizontální z hliníku, dřeva či bambusu. Například žaluzie vyrobené z hliníku zajistí příjemné přítmí, ale velmi dobře vedou teplo a tak vaši místnost v létě oteplí. Firma Žaluzie Praha nabízí širokou paletu materiálu, barev i provedení.
Firma Žaluzie Praha se soustředí na prodej horizontálních i vertikálních žaluzií. S firmou Žaluzie Praha si můžete být jisti, že za své peníze dostanete kvalitní výrobky.
Horizontální žaluzie jsou speciálně vyvinuty pro plastová a euro okna. Tyto žaluzie dodává včetně řetízkového ovládání, silikonovou fixací a krycí horní lištou. Žaluzie Praha nabízí přes 60 barevných odstínů provedení. Žaluzie lze použít i v meziskelních prostorech například u špaletových nebo sešroubovaných oken.
Vertikální žaluzie firma Žaluzie Praha odebírá od světově renomovaných výrobců, například od holandského výrobce Hunter Douglas. Ovládání je zabezpečeno řetízkovým a šňůrovým mechanismem. Vertikální žaluzie jsou také dodávány v mnohých odstínech látek. Žaluzie Praha dodávají vertikální žaluzie v široké škále typů látek, včetně látek nehořlavých a zcela nepropustných.