Zlaté tehličky vlastníte fyzicky

Nevěříte bankám, které Vám nabízejí nevýhodné úroky? Chcete si být jistí, že o své uspořené peníze za žádnou cenu nepřijdete? Nakupujte zlaté tehličky a odneste si svoje jmění domů. Zlaté tehličky jsou mezinárodní měnou a na rozdíl od klasických peněz nepodléhají vlivům inflace – naopak, v dobách ekonomické krize jejich cena ještě roste. Zvolte jako formu spoření zlaté tehličky a mějte jistotu dobře investovaných peněz!

Zlaté tehličky si naspořte po gramech

Zlaté tehličky si můžete naspořit po jednotlivých gramech. Jedna zlatá tehlička váží 10 gramů a můžete si ji odnést fyzicky ihned domů. A koho k nákupu zlaté tehličky oslovit? Jedině Gold Invest Slovakia a.s., kde mají zlaté tehličky ryzost 24 karátů a jsou nakupovány od renomovaných švýcarských a australským mincoven. A jaké další výhody Vám může Gold Invest Slovakia a.s. nabídnout?

  • zlaté tehličky za Vás sledují na světových trzích
  • – zpracovávají individuální cenovou kalkulaci – poradí Vám, kdy je dobré zlaté tehličky či stříbro nakoupit a kdy ho zase prodat
  • poskytují servis a poradenství při nákupu i po něm
  • – nabízí zpětné odkoupení pro všechny své klienty
  • – zárukou jsou jejich dlouholeté zkušenosti v obchodování s cennými kovy

Poraďte se s profesionály

Nemáte zkušenosti s investicemi do zlata, ale máte zájem o zlaté tehličky? Poraďte se s finančními experty z Gold Invest Slovakia a.s., kteří se zabývají nákupem cenných kovů každý den. Zlaté tehličky jsou jistotou a osvědčenou cestou, jak o svoje peníze nejen nepřijít ale jak také zbohatnout. Patřete mezi vyvolené i vy – spořte rozumně!