Katalog ultrabooků

Katalog ultrabooků

Klasický notebook má dnes doma snad každý a možná i více, než jeden, ale jak se zdá, tak těmto doteď neocenitelným pomocníkům pomalu dochází dech a na jejich místo se derou jejich nástupci – ultrabooky. Ultrabooky jsou nové revoluční notebooky, které vymyslela společnost Intel a mezi jejich největší přednosti patří ultra nízká hmotnost, tenkost, dlouhá výdrž baterie, výkon a elegantní design, díky čemuž Vám neposlouží pouze jako nástroj pro práci a zábavu, ale také jako stylový doplněk domácnosti či pracovny.

Pokud chcete vědět více informací o ultraboocích nebo plánujete jeho koupi, navštivte magazín iUltrabooky.cz, který poskytuje všechny dostupné informace a rady o ultraboocích přehledně a na jednom místě. Naleznete zde kvalitní a obsáhlé recenze ultrabooků, jejich testy či různá srovnání. Web rovněž disponuje obsáhlým a přehledným katalogem všech ultrabooků a seznamem jejich výrobců, kam patří Acer, Samsung a mnoho dalších.

U každého ultrabooku jsou uvedeny, jak základní informace o ceně a technických parametrech, tak i podrobný popis jeho vlastností, vychytávek a funkcí spolu s několika ilustračními fotografiemi. Pod jednotlivými články je k dispozici diskuse, kde můžete psát názory, komentáře, své osobní zkušenosti s ultrabooky nebo vznášet dotazy, na které Vám redaktoři či ostatní čtenáři magazínu rádi odpoví. Prostor pro diskusi poskytuje rovněž naše facebooková stránka.