Lipa Learning hostí významnou událost: “Mobile Monday Silicon Beach: Kids, Education, & Learning via Mobile”

Česká Republika, Praha – 23. ledna 2014 – Lipa Learning s.r.o., oceněná společnost zabývající se vývojem zábavných vzdělávacích aplikací pro děti, bude hostit a sponzorovat významnou událost a diskuzní platformu pro nové nápady v digitálním vzdělávacím světě, Mobile Monday Silicon Beach: Kids, Education, & Learning via Mobile.

Kde: General Assembly, Santa Monica, California

Kdy: Pondělí, 27. ledna 2014, 18:00 – 21:00

Cena: zdarma

Organizátoři: Eli Calderón Morin, Lipa Learning

Událost MobileMonday™ se zaměřením na děti a digitální vzdělávání slibuje, že bude skvělou platformou pro diskuzi týkající se mobilních aplikací jako vzdělávacích nástrojů a zároveň místem pro zrození nových nápadů týkajících se téhož tématu. Hostitelem této akce je společnost Lipa Learning s potvrzeným partnerem, kterým je ArtKive.

Jedním z cílů MobileMonday je představit inovativní vize z mobilního trhu. Dětské vzdělávání a vývoj, to jsou dvě věci, na které se zaměřuje strategie společnosti Lipa Learning. Vizí společnosti Lipa Learning je uspokojení veškerých potřeb předškolního vzdělávání. Ale zároveň také zábavným způsobem podpořit rozvoj v pěti studijních oblastech: kreativita, matematika, věda, jazyk a základní dovednosti.

„Současný trh je přesycen konkurenty, kteří se zaměřují na zábavní segment, ale vzdělávací složky jsou naprosto minimální. Naše řešení přináší to nejlepší z obojího. S využitím těch nejlepších moderních technologií, které umožní dětem dosáhnout jejich plného potencionálu. Využitím zábavy a vzdělávání ve stejných úrovních a prezentováním jich v digitální podobě v kombinaci s organickými osnovami poskytujeme rodičům, na rozdíl od většiny našich konkurentů, skutečné hodnoty.“

Ian Hook, Vedoucí ve vzdělávání.

Během události bude společnost Lipa Learning představovat své poslání a filozofii, stejně tak jako bude vysvětlovat jejich unikátní učební plán, který je postavený na důkladném akademickém výzkumu jako stavební kámen jejich práce.

Události se zúčastní i generální konzul České Republiky v Los Angeles Michal Sedláček.

O události: MobileMonday™ (MoMo) je Event, kam se pravidelně sjíždějí mobilní vizionáři, vývojáři a další vlivní jednotlivci z oblasti Mobilních zařízení a aplikací. Všichni tyto zástupci mají společný zájem – progres v odvětví mobilních technologií a vzájemnou spolupráci s dalšími účastníky tohoto Eventu. Pro taková spojení neváhají cestovat přes celý svět. Diskutují zde, sdílejí inovativní myšlenky a porovnávají tržní možnosti ve světě a jejich zemi. Mobile Monday™ vznikl v roce 2000, ve kterém se  Eli Calderón Morin rozhodl propojit a rozšířit mobilní start-up scénu.

O společnosti: Lipa Learning je soukromou Českou společností založenou v prosinci roku 2012. Tým společnosti se skládá ze zkušeného managementu, opírajícího se o tvůrčí mladé talenty. Sídlí v Praze, České Republice, ale prostřednictvím poradců a spolupracovníků je zastoupená přímo v Silicon Valley v srdci USA. Lipa je také držitelem mezinárodního ocenění, za jedinečný přístup ke hrám založených na učení, který nedávno získala na významné mezinárodní konferenci v Portugalsku. Aplikace Lipa Learning jsou také hrdým držitelem certifikátu kidsSAFE.