Víkendová plavba po Vltavě

Plavení se po Vltavě bylo zajímavé odjakživa a atraktivitu dostalo na maximum s nástupem parníků a lodí. Plavba samotná přináší velké množství výhod jak pro cizí tak i české turisty. Od výhod zcela praktických jako je možnost odskočit si na toaletu zdarma až po výhodu jistého soukromí a exkluzivity ve formě pohledů na historické památky Prahy z první ruky, bez prodírání se mezi turisty. Zážitek si můžete zpříjemnit osvěžením vodou, aperitivem nebo nápojem pro muže v lodním minibaru.

Relaxace a nabití energie

Nejčastější temín plaveb po Vtavě jsou právě víkendy. Lidé vyráží do Prahy načerpat novou energii a posedět s přáteli nebo si jen vyjít do centra. To samé lze uskutečnit při projížďce lodí. V klidu a žádném spěchu projedete celé centrum Prahy a u toho můžete diskutovat a načerpat novou energii do pracovního týdne.

Originální zážitek na lodi

Stejně jako každý okamžik života přináší originální zážitky tak i plavba po Vltavě napňuje většinu lidí spokojeností. Ať je to již plavba 2 hodiná, 3 hodinová a nebo kratší 50ti minutová, vždy Vás osloví svojí výjimečností. Blyštící se vodní hladina pod historickými monumenty v Praze je nezapomenutelný zážitek, který si třeba i Vy budete přát vidět více než jednou.

Parník a Praha http://www.praha-parnikem.cz/

Večeře na parníku http://www.praha-parnikem.cz/plavby-s-veceri

zde oběd na palubě parníku http://www.praha-parnikem.cz/plavby-s-obedem