Výstava modelů autíček exkluzivně v Galerii DollsLand

Líbí se vám krásná autíčka? Od června 2012 je zcela mimořádně v pražské Galerii DollsLand vystavena část soukromé sbírky více než 100 modelů autíček v měřítku 1:18 a 1:24, která byla do galerie zapůjčena a budou exkluzivně k vidění pouze do 31. 8. 2012
Malí i velcí návštěvníci se mohou pokochat pohledem na propracované modely starších typů vozů, ale také na známé automobilové značky. Na návštěvníky čekají takové vozy jako nádherný růžový Cadillac Eldorado Biarittz, historický Mercedes-Benz 500K, Chevrolet Corvette, série vozů Porsche a mnoho dalších.
Autíčka bude možné v galerii obdivovat po celé léto až do 31.8.2012.
Do galerie může bez obav zavítat celá rodina, neboť pro maminky a holčičky je připravená stálá výstava více než 1200 panenek Barbie a Monster High. 360 panenek ze sbírky patří do sběratelské edice Barbie, která ukrývá takové skvosty jako je Císařovna Josefína, královna Alžběta I. a Marie Antoinneta jejichž celková sběratelská hodnota je téměř 100 000 Kč. Současně jsou k vidění i panenky v podobě filmových postav jako Jack Sparrow, Harry Potter, Shrek a další.
I ve světě krásných panenek je možné najít zajímavosti pro pány. Součástí expozice jsou Barbie ve stylu Harley Davidson doplněné modely těchto nádherných motocyklů v měřítku 1:6. Plánujete-li dovolenou nebo výlet do Prahy, přijďte se na tuto jedinečnou výstavu určitě podívat. Nebude to potěšení je pro děti, ale také pro všechny dospělé.
Výstavu naleznete v Galerii Dollsland, Rytířská 6, Praha 1 nebo více informací na www.dollsland.eu