Hledáte práci?

Zdravím čtenáře následujícího článku

Popíšu Vám, jak jsem se dostala do výdělečného kolotoče práce na internetu z domova.

Bylo to myslím úterní dopoledne, kdy jsem zaměstnavateli podala výpověď z důvodů GPS lokalizace a dalších šikaně podobných technologií.

Dobře, zbavila jsem se velkého břemena, každodenního stresu, brzkého vstávání, měla jsem čas na sebe a rodinu. Bohužel jsem se vzdala i příjmu peněz a tak bylo složité věnovat se koníčkům a rodině bez příjmů.

Začala jsem se poohlížet po práci na internetu, která by mně zaujala a opravdu by vydělávala.Zkusila jsem různé přijímání emailů, klikačky, letadla a další systémy postavené na výdělku provozovatelů a né návštěvníků.

Poté jsem narazila na firemní stránky doposud málo známé firmy. Začala jsem se zajímat o to, čím se živí, co jim tak vydělává a proč nabízí na první pohled práci, která „nesmrdí ničím špatným“.

Byli ve všem konkrétní, pomohli mi do začátku, vše mi vysvětlili a zdarma mě zaškolili. Nyní vydělávám přes 30.000 měsíčně pouze prací na internetu z domova 3 hodiny denně!

Jejich nápad mně velice zaujal a rozhodla jsem se pomoci i dalším lidem, kteří hledají marně práci z domu a přitom se chtějí věnovat i sobě a své rodině.

Proto jsem spustila webové stránky na kterých popisuji pouze základní informace o nabídce práce – nic konkrétní. S každou odezvou z webu přes kontaktní formulář zjišťuji komunikativní schopnosti jednotlivců a poté dle zhodnocení nabízím těmto lidem úplnou pomoc se vším a zdarma. Od prvotního osobního setkání, přes telefonní konzultace, poradenství až po úspěšné vyškolení.

Peníze na ulici jen tak pohozené nenajdete, proto je nabízím snadnou cestou.

Stačí jen chtít.

Více informací naleznete na zmiňovaném webu.

CHYTRÁ PRÁCE

Monika Jochcová

info@chytraprace.com

http://www.chytraprace.com