Koncert Spolu pro Afriku přináší pomoc dětem z Ghany

Modena, Itálie
29. května 2014
Mise Scientologické církve v Modeně organizovala a uspořádala 9. května v Teatro Michelangelo v italské Modeně koncert Spolu pro Afriku, aby získala prostředky na výstavbu nových škol v Ghaně.
Mise Scientologické církve v Modeně a Sdružení pro lidská práva a toleranci uspořádali 9. května v Teatro Michelangelo v italské Modeně benefiční koncert Spolu pro Afriku, aby získali prostředky na výstavbu škol v pro africké děti, kterým by jinak bylo odepřeno právo na vzdělání.
Její excelence paní Evelyn Anita Stokes-Hayford, ghanská velvyslankyně v Itálii, poděkovala Sdružení pro lidská práva a toleranci a Scientologické církvi za jejich „úsilí o ochranu základních lidských práv prostřednictvím výstavby škol, poskytování vzdělávacích materiálů a mnoho dalších činností“ a jejich „příkladnou pomoc“, která „přinesla radost do mnoha vesnic v severních, východních a centrálních krajích, čímž přinesla zlepšení do života těch méně privilegovaných“.
Koncert řídila a dirigovala Laura De Vitis a na programu byla hudba americké zpěvačky/ skladatelky Cheryl Porter a vystoupení hudební skupiny Dynamo, tenora Patricka Salatiho, komika Duilia Pizzocchiho a břichomluvce Samuela Barlettiho.
Motto koncertu byla převzata ze spisů autora, humanitáře a zakladatele Scientologie L. Rona Hubbarda: „Lidská práva musejí být učiněna faktem, ne idealistickým snem“.