AutoBox.cz – portál pro motoristy

Sháníte ojetý osobní nebo užitkový automobil? Neváhejte a podívejte se na portál společnosti Autobox BMC s. r. o. Náš motoristický portál, který je podobný serveru mobile.de nabízí tisíce inzerátů ojetých osobních a užitkových automobilů, ale také motocyklů a náhradních dílů.

V roce 1995 se naše firma objevila na trhu s ojetými automobily. Obsah AutoBoxu, ať už tištěného nebo na internetu, plní soukromé inzeráty od vás čtenářů, ale hlavně nabídky autobazarů a firem zabývajících se automobily a motorismem z celé České republiky.

Pro začínající podnikatele, potřebující velká vozidla, pro přepravu svých nákladů tu máme bazar nákladních vozů. Do začátku podnikání, budou ojeté vozy stačit každému živnostníkovi, než si vydělá na nový automobil.

Občas se nějaký ten náklaďák také hodí doma, například nějakému hospodáři.Proto jsou užitkové a nákladní vozy na prodej vyhledávány i mimo podnikání. Ojetá auta na prodej tvoří také soukromé inzeráty, které můžete vložit online a zdarma.

Pravidelně stránky AutoBox.cz aktualizujeme, a tak vám neunikne, žádná z nových nabídek, nebo naopak nebudete vybírat z již prodaných vozů. Díky tomu, že někteří lidé rádi a často mění svá auta, tak je v sekci ojetá auta na prodej tolik nabídek pro vás. Stačí si vybrat tu správnou.