Autoservis

Autoservis Praha

Když mne nedávno jeden známý oslovil, že hledá dobrý Autoservis v Praze, okamžitě mne při spojení slov „ autoservis Praha,“ a „dobrý,“ napadl ten, který sám využívám a jsem s ním již dlouhodobě spokojený.  Renecar Praha.  Můžu doporučit všem, kdo hledá, či kdo není spokojený se svým autoservisem.

Autoservis Praha Renecar

Vím, že je v Praze hodně autoservisů, několik jsem jich zkusil, některé byly doslova příšerné, jiné nebyly špatné, ale stejně si vždy zajedu do Autoservisu Praha Renecar, i když to není nejbližší autoservis od mého bydliště. Těch několik kilometrů mi však vůbec nevadí, když vím, že mi to udělají dobře, za rozumnou cenu a vždy i něco navíc.  Takže měl-li bych dát některým autoservisům nálepku „Top autoservis Praha,“ tak určitě Renecar a ani bych se nerozmýšlel.

Renecar Praha nenabízí pouze autoservis Praha. To je na tom to nejlepší. Najdu tam vše, komplexní služby pro své auto. Od A do Z.

Renecar Praha nabízí

-    Autoservis Praha.
Pro všechny druhy a značky osobních i užitkových vozů.
Drobné opravy jsou na počkání!

-    Autopůjčovna
Pronájem  široké nabídky vozů i super luxusních aut.

-    Pneuservis
Rychlý a pružný pneuservis s moderními stroji. Prodej pneumatik.

-    Odtahová služba.
Odtahová služba + zapůjčení vozidla zdarma po dobu opravy vašeho vozu.

-    Operativní leasing
Skvělá nabídka pronájmu vozidel pro firmy.

-    Likvidace pojistných událostí
Kompletní služby a pomoc.

I kdyby se mne onen známý zeptal, že hledá dobrý Pneuservis, Odtahovku, Autopůjčovnu atd., doporučil bych mu též Renecar Praha. Navíc jako stalý zákazník vlastním VIP kartu s velkými slevami. Zrovna nedávno jsem využil  Autoservis Praha Renecar, po menší kolizi a měl jsem to skoro zadarmo. Takže až se vás třeba známý zeptá, jestli zná nějaký dobrý autoservis Praha, co mu odpovíte vy?