AZ autoservis České Budějovice

Hledáte autoservis pro osobní a užitková vozidla? Potřebujete zajistit rychlý, kvalitní a bezstarostný servis automobilu? Hledáte spolehlivý Autoservis České Budějovice? Máte porouchaný vůz a potřebujete zajistit kompletní servis?

Az Autoservis s.r.o. vám zajistí přesně to, co potřebujete. Postaráme se o váš automobil a zajistíme kompletní servis. Již se vám nestane, že vám opravíme vůz a za týden u nás budete znovu. Také vás omrzely návštěvy autoservisu? Nebaví vás čekat, než vám vůz opraví?

U nás čekat nemusíte. Můžeme vyzvednout vůz přímo u vás a po odservisování ho vrátíme na smluvené místo. Prováděné základní práce na osobních a užitkových vozidlech zahrnují výměnu olejů a provozních kapalin, brzdových komponentů, podvozkových komponentů, výfuků, ložisek, rozvodů, spojky a další. Autoservisní služby zahrnují autodiagnostiku GO motorů, pneuservis, autoelektriku, geometrii, přípravy a provedení EM + STK, lehké karosářské práce, čištění interiérů vozidel, prodej náhradních dílu a doplňkový prodej příslušenství.

Přijeďte nás navštívit a přesvědčte se sami, že autoservis České Budějovice je opravdu kvalitní. Můžete se podívat na naše webové stránky a objednat si servis telefonicky. Vycházíme našim zákazníkům vstříc a zajistíme nejkvalitnější servis pro vůz.

Pohodlná a klidná jízda je to, co vás čeká po odservisování v u nás. Autoservis České Budějovice vám dovolí klidně spát. Už nebudete muset přejíždět od jednoho servisu ke druhému.