Co možná nevíte o přestavbě auta na LPG

Co možná nevíte o přestavbě auta na LPG

Pokud se v současnosti rozhodujete pro Motáž lpg, vězte, že máme pro vás spoustu nových a zajímavých informací. Chtěli bychom vyvrátit několik mýtů o tomto typu pohonu a uvést vše na pravou míru.

Nové informace

Většinou se do LPG přestavby vrhneme proto, že chceme ušetřit finance za pohonné hmoty. Je pravda, že toto je jedno z největších pozitiv na věci samotné. Přesto, se mnoho z nás do tohoto nákladného procesu nechce pustit, protože se nám zdá vstupní investice vysoká. Cena bývá při koupi zboží či služby mnohdy velmi význačným kriteriem při konečném rozhodování. Pokud ovšem máte zastaralé informace, nemůžete se validně rozhodovat. Montáž lpg byla dříve obviňována ze snižování výkonu motoru a to až o 5%, to už dnes neplatí ve všech případech. U nových a moderních aut se nic nezmění, jezdí stejně rychle a výkonně jako před tím, než byla provedena LPG montáž.

Nebojte se být jiní než ostatní

Nebojte se vstupní investice, protože návratnost LPG přestavby se projeví už po 40 000 ujetých kilometrech. Budete 100% spokojeni. Kromě finanční úspory vás může těšit, to, že přispíváte k ochraně životního prostředí. Provoz vašeho vozidla bude naprosto ekologický. Při používání pohonu na plyn dosáhnete lepších emisních poměrů a bez problémů tak splníte limity pro provoz vašeho vozidla. Při spalování plynu pak nedochází k produkci dalších škodlivin, olova a kancerogenních látek. Takže máte tři plus proč si zvolit Montáž lpg. Chráníte svoje zdraví, chráníte životní prostředí a přitom zároveň šetříte vlastní finance.

Poslední mýtus padá

Dnes už také neplatí, že přijdete o veškerý zavazadlový prostor. Pokud si vyberete tzv. toroidní nádrž, nepřijdete ani o píď prostoru v kufru. Nádrž je totiž umístěna místo rezervního kola. Lze ji umístit klasicky uvnitř auta, ale pokud máte rezervu venku na zadních dveřích, můžete mít nádrž i tady. Dnes už to není žádný problém.