Dopřejte si dodávky a užitkové vozy Iveco či Avia

Poptáváte kvalitní dodávku či užitkový vůz? Obraťte se na českou společnost Auto Helus. Zde naleznete dodávky a užitkové vozy značek Iveco a Avia. Můžete se spolehnout i na autorizovaný servis s moderním vybavením a profesionálním personálem. Dopřejte si všechny vozy Iveco a Avia.

Doražte bez problémů na místo určení

Nemáte na nové vozidlo Avia dostatek peněz? Využijte i náš bazar nákladních aut. Nabízíme několik variant nových vozů Avia řady D. Můžete si pořídit např. klasické valníky i nákladní vozy Avia s aktivní kontejnerovou nástavbou. Ty jsou vhodné pro převoz pohonným hmot či si vyberte cisterny Avia. Proč jsou užitkové vozy Avia tak oblíbené? Jmenujme nízké provozní náklady, malou spotřebu nebo super ceny servisu a náhradních dílů. Nezapomínejme ani na výkonnou brzdovou soustavu, robustní konstrukci a zavěšení náprav.

Zaujala vás spíše značka Iveco? I pro vás máme pestrou nabídku nákladních a vozů a dodávek. Věřte, že značka Iveco předčí vaše očekávání. Proč důvěřovat právě nám? My máme již dlouhouleté zkušenosti. Prodej nákladních a užitkových vozů a profesionální servis je naší doménou. Svěřte se do našich rukou i vy.