Jak dobře vybrat letní pneumatiky?

Dlouho jsem si lámal hlavu jak vybrat ty správné pneumatiky. Chtěl jsem kvalitu, ale bylo mi líto těch peněz za značkové pneu ve srovnání s čínskými kopiemi a neznačkovými kusy. Jak se rozhodnout? Co je lepší? V čem je rozdíl?

Odpověď je jednoduchá, ve kvalitě.

Kvalita materiálu a výdrž pneumatiky:

V různých článcích jsem se dočetl, že levné neznačkové pneumatiky častokrát vydrží jen polovinu oproti kvalitním značkovým pneumatikám. Rychleji se sjedou, častokrát jsou vyrobeny z levných materiálů, jejichž nekvalita může způsobit horší jízdní vlastnosti vozidla. Častokrát se pak může stát, že řidič, který v dobré víře koupí levné neznačkové pneu nakonec musí přezout 2x za sezónu. O nějaké úspoře pak nemůže být řeč. Co ale dělat, když chci po zjištění těchto informací jezdit na kvalitních značkových pneumatikách, ale nechci platit více nežmusím?

Chvíli jsem brouzdal na internetu a různých porovnávačích cen a našel jsem řešení,

eshop www.pneubotky.cz

Majitel obchodu Tomáš Přeček očividně využil výhodné geografické umístění své provozovny (na hranicích ČR,PL a SR) , díky kterému má přístup k nákupům značkových, ale levnějších pneumatik ze zahraničí  s minimálními provozními náklady. Díky síle internetu nám nyní může nabídnout nákup kvalitních, nových , značkových pneumatik z pohodlí našeho domova za podstatně výhodnější ceny než v kamenném obchodě v ČR. Proč se v létě trmácet po obchodech? Nákupem pneumatik na eshopu www.pneubotky.cz zaručeně ušetříte pěkné peníze na příjemnější činnosti , pneumatiky Vám  navíc dovezou až před barák.

Tak se mějte hezky, věřím že o www.pneubotky.cz ještě uslyším.  J