Jak poznat správný autoservis

Auto se stalo nepostradatelným prostředkem pro cestování a stejně jako každý stroj, tak i vaše auto potřebuje správnou péči. V autoservisu můžete požadovat pravidelnou údržbu jakou je například výměna oleje nebo kvalitní opravu v případě jakékoliv poruchy. V takových případech je velice důležité, abyste si vybrali odpovídající autoservis, který vašemu autu poskytne maximální pozornost.

Ten pravý autoservis bude mít kompletní tým servisních techniků – odborníků či například uveřejněný ceník autoservisu na svých webových stránkách. Tento tým servisních techniků, bude schopen poradit si s každou závadou vašeho vozu, ale především bude dbát na řádnou údržbu, která zaručí dlouhou životnost každého automobilu. Autoservis Garant –  Praha 3 Žižkov zaručuje služby prováděné zkušenými mechaniky, diagnostiky, karosáři i lakýrníky. Ve vybaveném autoservisu si můžete nechat provést vše od výměny oleje až po řádný pneuservis.

Pro Autoservis Garant není překážkou oprava všech částí automobilů Škoda, ale i všech ostatních značek. Proto nemusíte mít obavy, že by se autoservis specializoval pouze na některé značky, takže nehrozí, že vaše auto nebude přijato. Vašemu vozu budou v autoservisu Garant poskytnuty komplexní služby, které budou individuálně upraveny přesně podle konkrétních potřeb.

Staňte se stálým zákazníkem spolehlivého autoservisu, který vám poskytuje záruku za své služby a ve kterém se nemusíte objednávat předem. Jeho služby můžete využít kdykoliv budete potřebovat a máte jistotu, že pro váš automobil obstaráváte tu nejlepší péči.

AUTOSERVIS GARANT

Na Jarově 2/2424
130 00 Praha 3

Otevřeno:
PO-PÁ 8-17
SO 9-15

Mob.: +420 777 612 763
Mob.: +420 604 560 210
Tel.: +420 284 864 299