Jak probíhá montáž LPG?

Protože se nám množí dotazy, jak přestavba auta na plyn ve firmě 1LPG probíhá, připravili jsme pro vás základní informace.

1. Objednání

Nejprve je nutné se předem objednat. Připravte se na to, že montáž probíhá celý den (od 8 – 17 hod), takže si vyřídíte potřebné záležitosti ve městě, můžete v klidu odejít do práce, udělat si výlet s rodinou po Brně, anebo doma relaxovat… V každém případě je nutné se připravit na „den bez auta“. Od nás je to kousek do centra, resp. oblíbeného nákupního centra v Brně, stejně tak v nedaleké blízkosti od naší provozovny je zastávka autobusu, jedoucího do nákupně-zábavního centra v Brně – Modřicích.

2. Potřebné dokumenty

Bude nutné mít u sebe doklady od vozu, s veškerými náležitostmi. Nutný je velký i malý technický průkaz, popřípadě další dokumenty. Nezapomeňte si také vybrat potřebnou částku na zaplacení. Nepřijímáme platební karty.

3. Den montáže

Pokud jste se s námi telefonicky, či osobně na montáži již dohodli, máte u sebe potřebnou dokumentaci a den montáže LPG nádrže nastal, přijeďte ráno v 8 hod. k nám. Nejprve dojde k sepsání zakázky a následně k předání vozu našim mechanikům. Poté již můžete plnit své další plány.

Po dokončení montáže vás budeme kontaktovat, takže nemusíte mít obavy, že něco zmeškáte. Předpokládá se, že úprava zabere celý pracovní den, a proto telefonát můžete očekávat nejdříve v 15 hod.

Jakmile se dostavíte, je vám vůz předán a jste seznámeni s potřebnými informacemi, dojde k platbě a můžete tak náš areál opustit.