Levné pneu

Kvalitní pneumatiky nakoupit velmi levně. Letní a zimní pneumatiky značek Bridgestone, Firestone, Barum, Continental, Michelin, Goodyear a dalších získáte v pravidelných akcích za nízké ceny při zachování kvality. Obujte si ráfky na svůj vůz online pneuservise a udělejte si radost zkrášlením vozidla.

Nakoupit pneumatiky levně není v žádném případě problém, ale investice pár stovek korun navíc se Vám stokrát vrátí v pocitu jistoty. Tam kde na levných pneumatikách odskakujete ze silnice, kvalitní obutí zajistí bezpečnou jízdu. Letní pneumatiky jsou, v porovnání se zimními, naprosto odlišné svým tvarem, ale i materiály a designem. Zimní pneumatiky se mají používat při poklesu teploty pod 6°C. Levné pneu mají i jiné vzorkování, takže se nehodí do deště, protože si nedokáží poradit s přívalem vody a auto se může dostat smyk. Můžete se tak dostat do nebezpečných situací.

Vyberte si co opravdu potřebujete. V nabídce máme všechny typy pneumatik pro osobní, nákladní automobily i zemědělská vozidla. Chcete koupit pneumatiky levně a přitom mít záruku kvality? Vyhněte se prodejcům, kteří prodávají hodně levné pneumatiky velmi často jsou totiž nejeté, z nekvalitního materiálu, několik let staré. Tyto pneumatiky nemají požadované vlastnosti a vydrží mnohem kratší dobu. Vsaďte na spolehlivost, kvalitu a bezpečí. Mnohé naše slevové akce Vám umožní získat velmi levně pneumatiky od renomovaných značek.

Podle zákona se musí používat zimní pneumatiky pokud se na pozemní komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza nebo lze předpokládat, že vzhledem k povětrnostním podmínkám se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza. Léty prověřeným pravidlem je, že pokud teplota klesne pod 7 st. C, je nutné přezutí na zimní pneu, ty zajistí vyšší přilnavost na sněhu, ledu i na suchých studených vozovkách, lepší stabilitu při průjezdu zatáčkami a podstatně kratší brzdnou dráhu.