Pneuservis AFP pneu

Zimní měsíce se nezastavitelně blíží a vaše auto bude brzy potřebovat vyměnit své letní pneumatiky za zimní.
Nové znění zákona vám nyní udává povinnost používat zimní pneumatiky od 1. listopadu do 31. března. Tato povinnost platí v případě, že se na pozemní komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza nebo v případě, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza.

Pneuservis AFP Pneu – Praha 4, Praha 10

Pneuservis AFP Pneu Praha přijímá aktuálně objednávky na tuto zimní sezónu. Nabízí vám přezutí zimních kol vašeho auta. Pokud hledáte profesionály v oboru, kteří vám nabídnou rychlé a kvalitní služby za rozumné ceny, navštivte jednu z poboček pneuservisu AFP Pneu v Praze:
Pobočka AFP Pneu Michle – Pneuservis Praha 4
Pobočka AFP Pneu Záběhlice – Pneuservis Praha 10

Vyberte si pobočku a jednoduše se objednejte na přezutí pneumatik. Tento Pneuservis z Prahy vám nabízí nejen výměnu pneumatik, ale také jejich prodej. Vybrat si můžete z mnoha kvalitních značek, jako je Michelin, Dunlop, Goodyear, Kleber a mnohé jiné.

Pneuservis Praha AFP Pneu vám mimo jiné služby nabízí také pick up servis, možnost uskladnění pneumatik, malé a střední opravy automobilů, huštění pneumatik dusíkem a prodej alu disků, plechových disků a pojišťovacích šroubů.

Pneuservis AFP Pneu vám dává tip. Vsaďte na včasnost a vyhněte se každoročním frontám, které dokážou pohltit i několik hodin z vašeho dne.