Projekt pro malé a střední firmy

PROJEKT MARKETING + DESIGN NABÍZÍ FIRMÁM ŘEŠENÍ PRO ZVÝŠENÍ PRODEJE PRODUKTŮ A SLUŽEB, VYTVOŘENÍ NOVÝCH OBCHODNÍCH CEST A BUDOVÁNÍ FIREMNÍ A PRODUKTOVÉ IMAGE.

Projekt Marketing+Design poskytuje výhodné spojení marketingové strategie a design strategie „pod jednou střechou”, které umožňují účinně a efektivně realizovat strategii prodeje výrobků a služeb. Projekt má za cíl zvýšit konkurenceschopnost českých firem. Zlepšit povědomí a informovanost o strategickém marketingu a designu u nás a zlepšit jeho pozici u ředitelů a marketérů malých a středních firem.

REALIZUJME KOMPLETNÍ SERVIS MARKETINGU A DESIGNU:

Marketing: vytvoření marketingové strategie prodeje a poptávky, realizace poptávky po výrobcích a službách, analýza trhu a konkurence, cílené oslovení zákazníků, PR, nákup médií. Zajišťujeme kompletní realizaci marketingových služeb až po tisk, výrobu a produkci.

Design: vytvoření design strategie pro firmy, výrobky a služby, návrhy a realizace designu firemních a produktových značek, design obalů, reklamní předměty, firemní a produktová prezentace, internetová prezentace. Zajišťujeme kompletní realizaci designu od návrhů po tisk, výrobu a produkci a programování internetových aplikací.

Cílem projektu Marketing+Design je firmám zajistit realizaci strategického marketingu a designu jako efektivního řešení pro zvýšení prodeje, získání nových obchodních příležitostí, budování firemní a produktové image s důrazem na účinné využití firemních investic. Projekt Marketing+Design je pro všechny malé a střední firmy a výrobní družstva v České republice.

Pro bezplatné poradenství nás kontaktujte prostřednictvím on-line poptávkového formuláře na: http://www.mplusd.cz/rychla-poptavka/poptavka.php