Půjčovna přívěsných vozíků Praha – Bohdalec a Uhříněves

Na dvou místech v Praze – v Bohdalci a Uhříněvsi je v provozu naše půjčovna přívěsů a vozíků za auto. V nabídce je aktuálně více než 20 typů přívěsných vozíků, od malých s nosností do cca 600 Kg, po velké s nosností  do 1,5t. Dále 6 modelů přepravníků aut a těžké mechanizace s nosnostmi 1.200 až 2.600 Kg a vozíky pro přepravu lodí a motorek.

Malé až střední nebrzděné přívěsy

Najdete zde malé až střední přívěsné vozíky do délky ložné plochy 2,5m a nosnosti cca 600 Kg. Vozíky jsou k dostání v nekryté i kryté – zaplachtované a skříňové verzi.

Velké brzděné přívěsy

Nejmenší velký model má nosnost do 1.000 Kg při délce 2,5m, největší velký model uveze na 5,2m dlouhé a 2,2m široké ložné ploše 1.370 Kg nákladu. Vozík s největší přepravní kapacitou co do zatížitelnosti uveze max. 1.440 Kg nákladu a rozměry nákladové plochy jsou 3,4m x 1,75m. Velké brzděné modely se půjčují v nekryté i zaplachtované variantě.

Přepravníky aut, plaťáky

Pro přepravu aut a dodávek jsou v půjčovně k dostání lyžinové i celoplechové přeporavníky. Nejmenší model je lyžinový pro jedno auto, který uveze vůz o max. hmostnosti 1.200 Kg. Jeho rozměry jsou 4m na délku a 1,8m na šířku. O něco větší varianta přepravníku je celoplechový přepravník o rozměrech 4,5m x 2m a nosnosti do 1.550 Kg. Největší půjčovaný přívěs pro přepravu auta je lyžinový model pro dva vozy za sebou, je dlouhý 7,7m, široký 1,97m a uveze dva osobní vozy do celkové hmostnosti 2.590 Kg.

Přepravník pro dodávku

Pro převoz dodávek máme vozík o rozměrech 5m x 2,1m, který uveze dodávku do hmotnosti 2.270 Kg. Je to celoplechový přepravník s nájezdy a brzděným navijákem.

Přepravníky motorek

Naše půjčovna moto přívěsů a moto vozíků na motorku nabízí verze pro přepravu jedné až tří motorek. Všechny jsou vybaveny vždy po jednom nájezdu.

Přepravníky lodí

Provozujeme i půjčovnu přepravních lodních přívěsných vozíků pro 6 lodí. Tyto vozíky slouží pro převoz až šesti lodí a mají speciální prodloužené oje o délce 2m.