Scientologie: Hvězdný rok vydání a audiovizuální úspěchy

2013 byl rokem významných úspěchů pro vydavatele a pro mezinárodní pobočku v šíření scientologického náboženství a náboženských děl zakladatele Scientologie L. Rona Hubbarda.

Během uplynulého roku, Golden Era Productions, mezinárodní pobočka v šíření scientologického náboženství, a Bridge Publications Inc, vydavatelé náboženských děl L. Rona Hubbarda, dostali 238 technických a uměleckých ocenění za kvalitu svých tištěných a audiovizuálních prací.

Tyto pocty uznávají širokou škálu oborů a výrobků, od vazby, vysekávání obalů knih a další tiskoviny, až po design webových stránek, kinematografie, speciální efekty a animace.

Sedm ocenění dostala kvalita církevních internetových stránek, 107 jejích audiovizuálních vlastností a 124 jejích knih a dalších tiskovin.

Ceny včetně Platinum AVA Award v kategorii Video Produkce / Církevní film book – on- Scientology: Základy myšlení podle zakladatele Scientologie L. Rona Hubbarda . 90 minutový film prezentuje základní principy scientologického náboženství, kombinuje sílu psaného slova s nejnovějšími pokroky nejmodernější počítačové grafiky .

Ava Awards jsou spravovány a posuzovány podle Asociace marketingu a komunikace profesionálů (AmpC).

Dokumentární film Éra strachu získal platinovou Hermes Creative Award. Natočen v Německu a Rakousku, celovečerní film čerpá z více než 80 rozhovorů psychiatrických odborníků, historiků a pozůstalých po psychiatrickém porušování lidských práv .

Za reklamu znalostí Scientologie, která byla vysílána během Super Bowlu XLVII, získal Davey Best of Show Award v kategorii neziskových reklam.

Opět v letošním roce, Bridge Publications vyhrál prestižní výrobní cenu Leadership 100 Award , dostal ji jeden z prvních předsedů společnosti Circle Awards, vytvořený v roce 2013 prezidentem výrobního vedení a dal je k dispozici pouze těm, kteří vyhráli cenu Leadership 100 Award tři po sobě jdoucí roky.

Další vyznamenání patřilo v roce 2013 Sappi severoamerické Tiskaři roku, tři Gold Ink Awards , dvě BIA (závazné Industries of America) Výrobek z Excellence Awards , pět Aurora Awards , tři ceny Accolade soutěže a čtyři Communicator Awards .

Bridge také získal čtyři Benny Awards v letošním roce. Začal v roce 1952 – Benny, pojmenovaný po Benjaminu Franklinovi, je světově nejstarší a největší mezinárodní grafická soutěž. Je administrována Asociací pro tisk Industries . Tisíce účastníků na trhu soupeří o prestižní Benny s vítězi nejvyšších standardů kvality v oboru.

” Já připisuji úspěch publikaci L. Rona Hubbarda o správě a organizační politice, ” řekl mluvčí z Bridge Publications. ” Naši zaměstnanci, od výkonné úrovně až po provozovatele našeho závodu, čtou a pečlivě uplatňují zásady organizace pana Hubbarda. Z tohoto důvodu vlastnosti našich výrobků stále předčí průmyslové normy. ”

“Máme velmi speciální tým, který produkuje tyto produkty , ” řekl mluvčí z Golden Era Productions . ” Každý člen se snaží zvýšit laťku na techniku ​​a kreativitu , a to je to, co tyto ceny reprezentují. ”

_________

Bridge Publications vyrábí a distribuuje všechny Dianetické a Scientologické knihy pro Ameriku, Asii, Oceánii a Africe a všechny přednášky a audiovizuální vlastnosti na mezinárodní úrovni.

Golden Era Productions je mezinárodní pobočka pro šíření scientologického náboženství.