Tantrické masáže vycházejí ze starých taoistických rituálů

Rádi experimentujte? Láká Vás prožít orgasmus v celém těle? Nebo jen chcete zažít něco nového? Tak či tak tantrická masáž je přesně to, co hledáte. Ponoří Vás hluboko tantricko-taoistického rituálu, který Vám rozproudí energii a naplní Vás vzrušením a něhou. Tantrické učení přináší jiný pohled na sex a erotiku, vše je vnímáno jako cesta k osvícení.

Tantrická masáž přináší neopakovatelné zážitky

Tantrická masáž Vás doslova oživí. Je určena jak ženám, tak i mužům, ale dnes často tantrické masáže vyhledávají společně i celé páry. Samozřejmě není tantrická masáž jako tantrická masáž. Vše se musí umět a masérky musí mít ty správné dovednosti a zkušenosti. Kam tedy jít na opravdovou a vzrušující tantrickou masáž, která Vám nabídne to nejlepší z tantrického učení. Po pečlivém a velmi příjemném průzkumu, který jsme podnikli s přáteli napříč celou Prahou, bych, a to nejen já, jednoznačně zvolil, dejvický Tatra Club nedaleko Hradčanské. Tamní masérky opravdu umí posunout hranice Vaší intimity.

Tantrické masáže Vám umožňuje prožívat maximální potěšení

Při tantrické masáži Vás masér, může to být muž nebo žena, masíruje po celém Vašem těle teplým sezamovým či mandlovým olejem a nezapomíná ani na partie joni a lingamu, což je sanskrtský název pro ženské a mužské pohlaví. Tantrická masáž Vám umožní prožívat orgasmus nejenom v oblastech pohlaví, ale přenesou ho co celého Vašeho těla. Součástí masáže jsou intimní doteky, od jemných až po velmi razantní, příjemná hudba, vonné svíčky a intimní osvětlení. Tantrická masáž Vám nabízí opravdové potěšení. Nemusíte nic dělat, nemusíte být nic a můžete se stát vším a projevit se. Dýchejte, vzdychejte, křičte, sténejte. Dovolte si prožívat rozkoš!

Dopřejte si tantrickou masáž v dejvickém Tatra Clubu a uvolněte v sobě svoji nahromaděnou energii. Zajistěte si Vaši rezervaci, a to ještě dnes.