Vyberte si přívěs podle vašich potřeb

Potřebujete někoho na mezinárodní a vnitrostátní dopravu? Obraťte se na nás. Naší další činností je i prodej autopřívěsů, půjčovna přívěsů a jejich servis. Jsme česká společnost, pro kterou jsou samozřejmostí kvalitní a rychlé služby s celonárodní působností. Dali jste si k nám do opravy přívěs? Nebojte se, my vám zapůjčíme náhradní přívěsný vozík.

U nás seženete přívěsy všeho druhu

U nás naleznete přívěs přesně podle vašich představ. Zvolte si přívěs za auto s nosností od 750 kg do 3,5 t. Mají velmi kvalitní konstrukci, tudíž jsou vhodné na jakoukoliv práci. Dle zákona musí být všechny přívěsy bržděné. Výhodou tohoto systému je menší úbytek brzdových destiček v porovnání s nebržděnými přívěsy.

V našem sortimentu jsou i přívěsné vozíky. Ty mají nosnost 750 kg a můžete si je vybrat jak valníkové, plachtové a skříňové. Využijete je pro přepravu motocyklů, lodí či koní. Věřte, že konstrukce mám dlouhou životnost. To je díky všem kovovým částkám, které jsou žárově pozinkovány. Neváhejte a využijte vypůjčení přívěsného vozíku. Navštivte některou z našich půjčoven přívěsů v Praze. Uvidíte, že vám přívěsné vozíky hned padnou do oka.