VYJEĎTE BEZPEČNĚ! ORIGINÁL TEKUTÉ ŘETĚZY

 

VYJEĎTE BEZPEČNĚ! ORIGINÁL TEKUTÉ ŘETĚZY

NOVINKA na českém trhu. Tekuté sněhové řetězy, které Vám zajistí bezpečnější a jistější jízdu v zimním období. Přípravek díky speciálnímu složení rapidně zvyšuje přilnavost pneumatik na zasněženém, zledovatělém a kluzkém povrchu. Počasí Vás může překvapit, ale už ne zaskočit!

Warp Car nabízí novinku na českém trhu v podobě tekutých řetězů pro zlepšení jízdy na sněhu a ledu, kde klasické kovové články řetězů nahrazuje chemie. Speciální sprej se aplikuje přímo na vzorek pneumatiky, kde se rychle po zaschnutí vytvoří vrstva, která zvýší přilnavost a lepivost pneumatiky na kluzkém povrchu. Tekuté řetězy Vám zajistí bezpečnější a jistější jízdu v zimním období.

 

Nejčastější použití v zimě na sněhu či náledí:

Ø  při ledovce

Ø  při vyjíždění ze zasněženého parkoviště

Ø  při jízdě na zledovatělém úseku

Ø  při jízdě vyjetými kolejemi

Ø  při jízdě do kopce

Ø  při brzdění na kluzkém povrchu

 

Přidejte tekuté řetězy do výbavy svého auta! Nikdy nemůžete s jistotou vědět, kdy přijdou vhod. Praktickým doplňkem ke klasickým kovovým řetězům bývají rukavice a dnes již také Originál tekuté řetězy, které Vám pomohou v situacích, kdy je nasazování kovových řetězů pro jízdu na krátkou vzdálenost příliš složité a není to přímo dáno zákonem.

Více informací na webu: www.tekuteretezy.cz