Hýčkejte svou lásku

Chcete se odreagovat a nechat své tělo hýčkat na masážích, nebo ve vířivce? Dopřejte si wellness pobyty a dejte svému tělo to, co potřebuje. Po celou dobu pobytu budete hýčkány celým týmem personálu a můžete využít nadstandardních služeb, které hotel nabízí. Vybrat si můžete jak pobyty na luxusních zámečcích, tak i oblíbené wellness penziony. Kromě masáží si zde přijde na své i milovník dobrého jídla a pití.

Wellness víkend můžete také darovat jako vánoční dárek. Wellness víkend je krásným dárkem pro každou ženu. Což Vám může usnadnit starosti s dárky teď pře Vánoci. Wellness pobyty jsou u žen velmi oblíbené. Potěšte maminku, babičku, nebo manželku víkendem plným pohody.

Dopřejte si nezapomenutelnou dámskou jízdu s našimi víkendy pro ženy. Každá žena se vrátí odpočatá a plná energie.

Dopřejte sobě i jí dny plné kouzelných zážitků a odpočinku s našimi víkendovými pobyty. Naše nabídka je opravdu široká a najde si v ní každý to, co má nejraději.

Také romantické víkendy se mohou stát dokonalým dárkem pro Vaši milou. Romantické víkendy jsou to pravé pro páry v každém věku. Jsou navržené tak, aby si každý pochutnal na báječném jídle, hýčkal své tělo návštěvami wellness studia a dopřál si úžasné a regenerační masáže.