Kam na zimní dovolenou? Přece do Špindlerova Mlýna!

Rádi byste jeli do hor někde v Čechách? Přijeďte k nám, do Špindlerova Mlýna. Ubytujte se v útulném Pensionu Fortuna, kde vás noc přijde na pouhých 150 Kč. A kde si můžete zalyžovat? Nedaleko je skiareál Svatý Petr, stačí nasednout na skibus, který jezdí 50 m od pensionu a za 300 metrů jste na místě. Pokud si budete chtít odpočinout od sjíždění kopců, neváhejte si projít Špindelrův Mlýn, který má bohatou historii a spoustu památek.

Ubytování Špindlerův Mlýn v Pensionu Fortuna

Vyzkoušejte skiareál Špindlerů Mlýn, kteří patří mezi krásy Krkonoš. Ubytujte se u nás i s celou vaší rodinou již za 150 Kč na osobu za noc. No řekněte, není to přijatelná cena? Další výhodou pensionu je jeho umístění a to přímo na sjezdovce, navíc se sem dostanete autem i v zimních měsících. Oceníte i vlastní parkoviště. Ubytování Špindlerův Mlýn je pro vás to pravé!

Proč vyrazit zrovna k nám?

Disponujeme 19 pokoji a to dvou a vícelůžkovými, máme i vlastní půjčovnu lyží, snowboardů a kol. Samozřejmostí je WiFi připojení po celém penzionu. Hotel Špindl s radostí přivítá i vaše chlupaté mazlíčky.

Chcete si odpočinout na čerstvém vzduchu? Spolehněte se na Penzion Špindlerův Mlýn. Najděte zde sportovní i společenské možnosti. Ubytujte se u nás s polopenzí i vy!