NOVÉ HANKOOK RA18 Vantra LT

Pro sezónu 2012 je připraveno několik nových letních pneumatik. Rádi bychom vám představili jednu z nich – Hankook RA18 Vantra LT.
Firma Hankook byla založená v jižní Koreji v roce 1941. V současné době se Hankook řadí k největším světovým výrobcům pneumatik. V České republice jsou pneumatika Hankook každým rokem oblíbenější.
Nová Hankook RA18 Vantra LT je velice odolná pneumatika, která má skvělé vlastnosti. Překvapí vás zvýšeným kilometrovým výkonem a skvělými jízdními vlastnostmi na mokrém i suchém povrchu. To vše je dosaženo díky široké stopě rovnými drážkami a agresivními zářezy. Nová Hankook RA18 Vantra LT je vyrobená pro řidiče, kteří si chtějí užívat bezpečnosti i komfortu. Mezi hlavní charakteristiky nové Hankook RA18 Vantra LT patří široké podélné drážky, které mají za cíl zvýšení odolnosti vůči aquaplaningu, široká styčná plocha pro větší kilometrový výkon a dobrá trakce, kterou zajišťuje agresivní lamelování.
Tyto výjimečné vlastnosti zajišťuje nová konstrukce kostry pneumatiky. Všemu napomáhá ještě speciální stavba dezénu a nová směs s obsahem siliky.
Hankook RA18 Vantra LT je k dostání v e-shopu Pneu360 za skvělou cenu.