Slevy na víkendové pobyty

Jste unavení a potřebovali byste chvíli odpočinku? Co takhle víkendový pobyt v příjemném prostředí? Víte o tom, že díky slevovým portálům si můžete takový pobyt zajistit opravdu levně? Pokud jste ještě o slevových portálech nikdy neslyšeli, pak je rozhodně čas to napravit! Jedná o weby, které fungují podobně, jako klasické e-shopy. Ale všechny položky jsou zde zlevněné – v podstatě se zde shromažďují slevy jiných e-shopů, výrobců zboží, cestovních kanceláří apod. Se slevou tedy můžete nakoupit nejen víkendový pobyt, ale také bytové doplňky, kosmetiku, elektroniku, masáže a mnoho dalšího. Nabídka je velmi široká a rozhodně je z čeho vybírat.

Pokud vás zajímají výhradně slevy na pobyty, pak bychom vám doporučovali navštívit slevový portál NewGo.cz, který se specializuje přímo na oblast cestovního ruchu. Vybíráte zde tedy přímo z nabídky zlevněných pobytů, které jsou nejčastěji třídenní (takže ideální víkendové pobyty) a navíc jsou koncipovány jako balíčky pro 2 osoby. V ceně pobytu máte tedy zahrnuto ubytování a stravu přímo pro 2 osoby. Pokud byste plánovali například rodinnou dovolenou (4 osoby), jednoduše zakoupíte 2 pobyty (tj. 2 vouchery).

Co se zakoupeným voucherem?

Našli jste pobyt, který vás zaujal, objednali ho a na e-mail vám dorazil voucher a vy nyní nevíte, co s ním? Voucher je poukaz na váš pobyt a prakticky slouží k ověření, že jste za svou dovolenou již zaplatili. Pokud už vám tedy zakoupený poukaz (voucher) dorazil, nyní stačí jen kontaktovat daný hotel, apartmán nebo penzion, který pobyt poskytl slevovému portálu. Tuto informaci naleznete v detailu každé slevy a je také součástí vašeho voucheru.
Naleznete zde buďto telefonický, případně e-mailový kontakt, přes který si můžete rezervovat termín svého pobytu, ale můžete provést rezervaci prostřednictvím online systému daného hotelu. Každý hotel provádí rezervace trochu jinak, proto se vždy pečlivě přečtěte detail daného pobytu, kde naleznete všechny potřebné informace. Případně využijte infolinku newgo.cz, kde vám všechny vaše dotazy rádi zodpoví.