Ukládání zážitků z dovolené

Ukládání zážitků z dovolené

Vracíte se rádi k fotografiím ze svých dovolených? Avšak všechny fotografie vyvolávat a ukládat do alb nejen něco stojí, ale také zabírá spoustu místa. Využijte proto cestovatelský portál kdekam.cz a ukládejte si zážitky i s fotografiemi právě tam.

Cestovatelský portál kdekam.cz je takovým novodobým a moderním fotoalbem. Na portálu se jednoduše a během chvilky zaregistrujete a poté již na mapě zaznamenáváte své zážitky z dovolených. Postup ukládání a zápis z míst je jednoduchý a zvládne ho většina běžných uživatelů. Ukládat své fotky můžete z pohodlí domova jen s připojením k internetu. Na cestovatelském portálu naleznete mapu celého světa, kterou si můžete přiblížit tak, jak potřebujete a zaznamenat do ní kliknutím místo, které jste navštívili. U místa si potom můžete dopsat popis a datum, ve kterém období jste na místě pobývali a také klady či zápory, které Vás na místě zaujaly. K navštívenému místu si také můžete nahrát své fotografie, které Vám budou připomínat příjemné chvíle ze strávené dovolené. Fotografie i zážitky máte kdykoliv k dispozici a samozřejmostí je nastavení soukromí Vašich fotografií, tzn. kteří uživatelé Vaše záznamy uvidí. Cestovatelský portál také slouží k vyhledávání míst, která chcete navštívit a dozvědět se, jak se tam ostatním uživatelům líbilo a jak danou destinaci hodnotí. Ukládejte si své fotografie moderním způsobem a mějte je kdykoliv k dispozici k prohlédnutí.

Chybí Vám ve Vaší mapě návštěva v Českém ráji? Chtěli byste tam vyrazit i s přáteli a zcela zdarma? Pak se zúčastněte naší soutěže o pobyt v Českém ráji pro Vás a Vašich devět nejbližších, která probíhá až do 10.9.2012.